XL JUBILEUSZOWE Spotkanie z cyklu „Przyjaciele Barbary i Stanisława”. Wystąpią: JOANNA KŚCIUCZYK-JĘDRUSIK i ROBERT TALARCZYK. Akompaniament: Ewa Zug.

Kategoria
Spotkanie
Termin
24 października 2019 18:00
Miejsce
Dział Teatralno-Filmowy Muzeum Historii Katowic, ul. Kopernika 11
Telefon
32 745 17 28, 514 499 614
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkania Przyjaciół Barbary i Stanisława weszły już na stałe do kalendarza imprez Działu Teatralno-Filmowego Muzeum Historii Katowic. Cykl spotkań trwa od listopada 2012 r. i jest kontynuacją słynnych imprez śląskiej bohemy w mieszkaniu państwa Ptaków. Od początku przyciąga gości wyjątkową atmosferą miejsca, a każdemu spotkaniu towarzyszy muzyka, barwne opowieści, smaczne anegdoty i mnóstwo wspomnień z życia zawodowego i towarzyskiego artystów. Najbliższa edycja będzie wyjątkową okazją do świętowania, ponieważ będzie to jubileuszowe, czterdzieste spotkanie przyjaciół artystycznej pary. Serdecznie zapraszamy na wspólne celebrowanie 24 października 2019. Podczas jubileuszowego spotkania specjalnymi gośćmi będą: reżyser, aktor, dramaturg i dyrektor Teatru Śląskiego Robert Talarczyk oraz śpiewaczka operowa i primadonna Opery Śląskiej Joanna Kściuczyk-Jędrusik.

Wstęp wolny.

 
 

Terminy

  • 24 października 2019 18:00

Wspierane przez iCagenda