*ODWOŁANE* Czytaj! Kon/wersatorium interpretacyjne

Kategoria
Wydarzenie
Termin
15 października 2020 18:00
Miejsce
Dział Teatralno-Filmowy Muzeum Historii Katowic, ul. Kopernika 11
Telefon
32 745 17 28, 514 499 614
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zwiedzających, wszystkie wydarzenia kulturalne w Muzeum Historii Katowic zostają odwołane. Dołożymy wszelkich starań, aby odbyły się w innym terminie. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Spotkanie warsztatowe
dla młodzieży (od 16 lat) i dorosłych. Opiera się na wypracowanej przez autorkę metodzie wchodzenia w utwór przez głos. Głośne czytanie aktywizuje wyobraźnię inaczej niż cicha lektura, pozwala wydobyć znaczenia utworu niesione przez dźwięk projektowany przez autora, ale także proponowany przez czytającego.  Ich celem jest kształcenie  czytania jako podstawy analizy i interpretacja dzieła poetyckiego.

Przygotowanie i prowadzenie: dr hab. prof. UŚ Anna Gomóła,

Instytut Nauk o Kulturze Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Udział jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. Zapisy:  tel. 32 745 17 28, 514 499 614, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na Facebooku

 
 

Terminy

  • 15 października 2020 18:00

Wspierane przez iCagenda