Lp.RokImię, nazwiskoKlub sportowyKategoriaMiejsce
1. 1925 Jerzy Denisach BKS Katowice średnia 1
2. 1925 Jerzy Snopek BKS Katowice półśrednia 3
3. 1926 Władysław Gruszka TG „Sokół II” Katowice średnia 2
4. 1926 Wiktor Moczko TG „Sokół II” Katowice musza 1
5. 1926 Józef Wieczorek BKS Katowice półśrednia 3
6. 1927 Alfred Kupka PKS Katowice półciężka 3
7. 1928 Jan Górny BKS Katowice piórkowa 1
8. 1928 Władysław Gruszka TG „Sokół II” Katowice półciężka 3
9. 1928 J. Gryc TG „Sokół II” Katowice piórkowa 3
10. 1928 Alfred Kupka BKS Katowice ciężka 1
11. 1928 Wiktor Moczko TG „Sokół II” Katowice musza 1
12. 1929 Jan Górny PKS Katowice piórkowa 1
13. 1929 Kowalik BKS Katowice półśrednia 3
14. 1929 Alfred Kupka PKS Katowice ciężka 1
15. 1929 Wiktor Moczko BKS Katowice musza 1
16. 1929 Teodor Pyka BKS Katowice kogucia 2
17. 1929 Józef Wieczorek BKS Katowice średnia 2
18. 1929 Teodor Wochnik BKS Katowice lekka 1
19. 1930 Jan Górny PKS Katowice piórkowa 1
20. 1930 Michalski BKS Katowice musza 3
21. 1930 Wiktor Moczko BKS Katowice musza 1
22. 1930 Józef Wieczorek BKS Katowice średnia 3
23. 1930 Teodor Wochnik BKS Katowice lekka 1
24. 1930 Jerzy Wocka BKS Karowice ciężka 3
25. 1931 Wiktor Moczko BKS Katowice musza 1
26. 1931 Józef Wieczorek BKS Katowice średnia 2
27. 1932 Józef Milic BKS Bogucice kogucia 3
28. 1932 Wiktor Moczko BKS Katowice musza 2
29. 1932 Leon Pawlica BKS Bogucice musza 3
30. 1932 Teodor Wystrach PKS Katowice półciężka 1
31. 1933 Józef Milic BKS Bogucice lekka 2
32. 1933 Teodor Wystrach PKS Katowice półciężka 2
33. 1934 Tadeusz Matuszczyk PKS Katowice musza 3
34. 1934 Wiktor Moczko BKS Katowice półciężka 2
35. 1936 Stanisław Piłat PKS Katowice ciężka 1
36. 1937 Leon Pawlica PKS Katowice musza 2
37. 1937 Stanisław Piłat PKS Katowice ciężka 1
38. 1938 Stanisław Piłat PKS Katowice ciężka 1
39. 1939 Stanisław Piłat PKS Katowice ciężka 1
40. 1946 Aleksander Grądkowski WMKS Katowice półśrednia 2
41. 1946 Antoni Komuda WMKS Katowice piórkowa 1
42. 1950 Maksymilian Grzywocz „Górnik” Katowice kogucia 1
43. 1953 Andrzej Wojciechowski Unia 22 Mała Dabrówka średnia 3
44. 1955 Jan Brychlik „Górnik” Katowice kogucia 3
45. 1956 Jan Brychlik „Górnik” Katowice piórkowa 2
46. 1969 M. Gołąb GKS Katowice piórkowa 2
47. 1974 Henryk Średnicki GKS Katowice papierowa 1
48. 1977 Marian Wilaszek GKS Katowice lekkośrednia 2
49. 1990 Jarosław Butowicz GKS Katowice półciężka 3
50. 1990 Krzysztof Kusz GKS Katowice papierowa 3
51. 1993 Andrzej Charmułowicz Kleofas „06” Katowice superciężka 3
52. 1993 Mariusz Matusiak Kleofas „06” Katowice lekka 3
53. 1994 Marek Gruszecki Kleofas „06” Katowice ciężka 2
54. 1994 Adam Kaczmarek Kleofas „06” Katowice półśrednia 3
55. 1995 Krzysztof Kusz Kleofas „06” Katowice papierowa 1
56. 1996 Marek Gruszecki Kleofas „06” Katowice ciężka 3
57. 1996 Albert Rybacki Kleofas „06” Katowice półciężka 3
58. 1996 Marcin Walas Kleofas „06” Katowice kogucia 1
59. 1996 Andrzej Włodarczyk Kleofas „06” Katowice ciężka 2
60. 1997 Albert Rybacki Kleofas „06” Katowice półciężka 3
61. 1997 Marcin Walas Kleofas „06” Katowice kogucia 1
62. 1998 Adam Kaczmarek Kleofas „06” Katowice lekkośrednia 3
63. 1998 Krzysztof Kusz Kleofas „06” Katowice papierowa 3
64. 1998 Albert Rybacki Kleofas „06” Katowice półciężka 2
65. 1998 Krzysztof Suchomski Kleofas „06” Katowice lekka 3
66. 1999 Rafał Sikora Kleofas „06” Katowice lekka 3
67. 1999 Marcin Walas Kleofas „06” Katowice piórkowa 1
68. 1999 Andrzej Ziora Kleofas „06” Katowice musza 3
69. 2000 Przemysław Maszczyk Kleofas „06” Katowice musza 3
70. 2000 Andrzej Ziora Kleofas „06” Katowice musza 2
71. 2001 Arkadiusz Małek Kleofas „06” Katowice półśrednia 3
72. 2002 Michał Jurek Kleofas „06” Katowice musza 3
73. 2002 Arkadiusz Małek Kleofas „06” Katowice lekkośrednia 2
74. 2002 Przemysław Maszczyk Kleofas „06” Katowice musza 2
75. 2004 Przemysław Maszczyk Kleofas „06” Katowice 54 kg 3
76. 2007 Robert Talarek Kleofas „06” Katowice 75 kg 3
77. 2009 Reinhold Bromboszcz Kleofas „06” Katowice kogucia 1

P. Osmólkski: Leksykon boksu. Warszawa 1989.